Office 365 Pro 5 PC + 1 TB OneDrive Kurumsal Lisans

  • Kullanım süresi 1 Ağustos 2024’e kadardır!
  • Sipariş sonrası otomatik olarak teslim edilir.
  • İndirme dosyaları ve kurulum yönergeleri mail adresinize gönderilmektedir.

Stok kodu: office365r-1

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

 179,99

15 People watching this product now!
  • store Pick up from the Woodmart Store

To pick up today

Free

  • delivery car Courier delivery

Our courier will deliver to the specified address

2-3 Days

Free

  • DHL Courier delivery

DHL courier will deliver to the specified address

1-3 Days

Free

  • Warranty 1 year
  • Free 30-Day returns

Payment Methods:

Tanım

Office 365 Hesap Satın Almadan önce bilmeniz gerekenler:

Office 365 Hesap Nedir

Office 365 kampanya

Office 365 hesap indirimli satın al

Office 365 Hesap yazılımı genellikle insanların hızlı ve rahat bir şekilde çalışma yapabilmesini sağlayacak ve bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşmış olacaksınız. Aşama aşama değişen ve yenilenen süreçler içerisinde kendinize dair güncel olarak yazılım kullanımına dahil olabilirsiniz.

Genellikle online olarak kendi işlerinizi yönetebileceğiniz bu çalışmalar, Word ve Excell ile birlikte uyumlu çalışıyor. Ayrıca diğer bütün yazılım desteği ile hem mail, hem de farklı çalışmaları kendine has olarak ön plana çıkarabilirsiniz. Bu yüzden uyumlu bir çalışma ile karşınızda yer alan senkronizasyon sorunlarını bu yazılım ile çözmek için zaman kaybetmeyin ve sizler de uygun fiyata Office 365 Hesabı satın alın. Sitemizde sizler için yasal olarak en güncel kampanyalar ve fiyatlar ile çözümleri ön plana çıkarmaktayız.

Office 365 Hesap İle Her Zaman Güncel Kalın

Güncel kalmak adına kendinize dair de bu özverili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Geleneksel seçimler içerisinde yer alan sitemiz, herkes için uygun ve özverili bir kampanya yapıyor. Genellikle çalışmak adına kurulu yazılımlarla ilerlemek ve bu yazılımları da kendine has bir dilde ön plana çıkarmak aklımıza gelen en beklenti dolu ve en yoğun çalışmaları ortaya çıkarmaktadır. Biz istiyoruz ki bu süreçleri çok daha etkin üretmek için bu uygulamalara ulaşın.

İş yerinizde, evinizde ve diğer bütün çalışma ortamlarınızda kendinize göre organize edebileceğiniz her türlü seçeneği ve fırsatı tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz. Satın alacağınız paketler için de zaman kaybetmeyin ve Office 365 hizmetlerini tek bir tıklama ile satın alın. Office 365 Hesap konusunda organize edebileceğimiz bütün çalışmalar için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Office 365 Lisansı almak

Office 365 Hesabı içindekiler

Office 365 Hesap Tüm Cihazlardan Kolaylıkla Erişim

Cihazlardan kolaylıkla erişime ulaşmak için Office 365 Hesap hizmetinden alabilirsiniz. Aynı anda tabletten, telefondan ve bilgisayardan rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu konular ve hizmetler herkes için farklı ve özverili bir anlatım ve ayrıntı getiriyor. Kişisel beklentiler ve farklı fırsatlar için kendinize has bir yapıda kullanımlara ulaşabiliyorsunuz. Profesyonelliğin ve ayrıntılı çalışmaların tamamında yer alan Office 365 Hesap hizmetlerini uygun fiyatlara almak için en doğru yerdesiniz.

Fiyat ve performans olarak oldukça güçlü ve hızlı bir çalışma sunuyoruz ki, sizler de zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

365 Hesap Bulut Ortamında Etkili Çalışma

Bulut ortamında yer alan bütün çalışmalar için sitenin online yapısını kullanabilirsiniz. Bulut ortamının değişken bir yapıda ilerlemesi ve özellikle anlık olarak ulaşabilecek kıvamda olmanız kesinlikle uygun bir dönüşüm sağlayacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu yazılımlara en uygun ödeme seçenekleri dahilinde ulaşmaya başlayın. Office 365 Lisans fiyatı ile ilgili bütün beklentilerinizi sizin için en hızlı şekilde büyütüyor ve ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.

Office 365 Hesap Çalışma Seçenekleri

Office 365 Lisansı

Office 365 Hesap

Office 365 Hesapları ile birlikte çalışma seçeneklerini rahatlıkla geliştirebilir ve kendinize göre hizmetlerinizden faydalanabilirsiniz. Burada amaç ve aşamalar daimi bir yenilik ve hızlı bir güncelleme ile ön plana çıkacağı için kendinize göre en etkili ve en yenilikçi çalışmaları kullanmanız yeterli olacaktır. Profesyonelliğin ve online çözümlerin tamamında yer alan bu yeni çalışmalar ve seçenekler için size dair bir kampanya sunuyoruz. Office 365 Hesap fiyatları ve daha etkin çözümler adına sitemizde bulunan kampanyalı ürünlere göz atabilirsiniz.

Alternatif ürün grubumuz olan Office 2019 Professional Lisansı da inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda kurumda kullanılacak bir Office 2016 lisansı arıyorsanız Office 2016 Kurumsal Lisans sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Müşteri değerlendirmeleri

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreleri Temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.